Питання дотримання вимог безпеки стосується не лише запровадженої урядом перевірки громадських закладів на предмет дотримання протипожежних норм, а й проведення інших кампаній, зокрема з перевірки продовольчої безпеки, про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Посадовець нагадав, що перевірки на пожежну безпеку зумовлені численними трагедіями, які вже призвели до людських жертв. Тому першочергове завдання держави – запобігти таким випадкам. Він наголосив, що в разі небезпеки всі мають розуміти, як поводитися. «Я б нікому не радив гратися в нинішній ситуації чи гнатися за зайвою гривнею, шляхом блокування аварійних виходів, приміром. Ми прагнемо уберегти людей від небезпеки. Всі мають бути зацікавлені пройти перевірки», – закцентував глава уряду.
Нагадуємо, 30 березня стартувала ініційована Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом масштабна кампанія перевірок громадських закладів на предмет дотримання норм, передусім, пожежної безпеки.