Трагедія сталася на очах інших дітей, на подвір’ї багатоповерхівки, повідомляє 2+2.
Дитина, бавлячись, вилізла на паркан та вхопилася за дріт з пошкодженою ізоляцією під напругою 380 вольтів.
Життя хлопця намагалися врятувати сусіди, а потім і медики швидкої, але хлопчик помер. Тепер у поліції шукають тих, хто мав би слідкувати за справністю електромереж.
Убивчий дріт тягнеться від трансформаторної підстанції до кабінету стоматології поруч. Чому від був не ізольований та доступний навіть для маленьких дітей – в обленерго не знають. Кажуть, відповідальність за це несе власник стоматології. Кабінет зачинений, власник телефоном каже, що сам хоче з’ясувати, що сталося.