Попереду вихідні! Не знаєте, чим цікавим та корисним заповнити своє дозвілля? З рішенням допоможемо ми!
Пропонуємо провести ці вихідні по-сімейному, присвятіть себе дітям та подивіться разом чудові фільми, які не тільки принесуть естетичне задоволення, а й допоможуть у вихованні екологічної свідомості у вашої дитини! Або почніть читати одну із запропонованих книг!
Якщо хочеться більш активного відпочинку – відвідайте з дітьми місця, які ми рекомендємо для розширення світосприйняття дитини та знов-таки формування ЕКОЛОГІЧНОЇ СВІДОМОСТІ!
Проведіть вихідні екологічно!
Зверніть увагу! Таблиця – з матеріалу “ЕКОЛОГІЧНУ СВІДОМІСТЬ ТРЕБА ФОРМУВАТИ ЗМАЛЕЧКУ”, опублікованого у №4 журналу “Надзвичайна ситуація +” за 2018 рік.