“Повага до тварин” – новий предмет, який впровадили в школах Іспанії. Дітей навчатимуть поважати емоції тварин. Предмет впроваджують у рамках програми Mundo Animal, яка охоплює регіон Арагон.
Департамент освіти, культури і спорту Арагона просуває цю ідею з метою навчити дітей поважно ставитись до інших живих істот. Учні будуть вивчати тварин відповідно до свого віку. Саме тому наймолодші почнуть з «міської фауни», після чого перейдуть до емоцій тварин, а потім до їх життя. До слова, саме «міська фауна» схильна до найбільш жорстокого поводження з боку людей.
У Міністерстві освіти сподіваються прищепити дітям думку, що треба поважати братів наших менших, з якими вони контактують кожен день. Вони також пояснили, що основна ідея полягає у відповідальному догляді і володінні тваринами. Крім того, предмет повинен прищепити співчуття до них.
Цікава ідея для виховання толерантності, гуманності та добросердечності у нового покоління, чи не так?..