У зв’язку з аномальним явищем, яке спостерігається на пляжах м.Одеси та області, а саме інтенсивним розвитком водоростей, що може спричинити наявність у морській воді небезпечних речовин та мікробіологічних організмів, Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області застерігає населення, особливо дітей, від купання у такій воді та споживання виловленої на побережжі морської риби, мідій, креветок та інших морепродуктів.
![1560186094-177](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/1560186094-177-520x260.jpg)
Category: Новини