У с. Любимівка, Вишгородського району, 42-річний місцевий житель завдав сусідам великих майнових збитків внаслідок паління трави, про це повідомляє відділ комунікації поліції Київської області.
Чоловік, попри заборону, випалював рослинність. Вогонь перекинувся з його ділянки на ділянки сусідів. Пожежа знищила три будинки, п’ять легковиків, а також три гаражі та трактор.
Минулося без жертв.
Правоохоронці нині з’ясовують усі деталі події, тривають слідчі дії. Відкрите кримінальне провадження за ст. 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає стягнення штрафу від п’ятдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.