Ідея флешмобу у стилі гри «Тетріс» зародилася нещодавно, однак фото нового челенжу вже активно публікуються у мережі. Підтримуючи цю ідею, до всесвітнього флешмобу долучилися й працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Служба порятунку включає в себе чимало підрозділів, проте на фото рятувальників у рамках флешмобу з’явилися окремі з них. Вогнеборці, піротехніки та працівники медичної служби Управління ДСНС акуратно виклали рівними рядками своє робоче спорядження й самі вклались поруч, сфотографувавши все з висоти. На фото здається, ніби це частинки гри «Тетріс».
Своїм вчинком рятувальники вирішили показати, скільки різного спорядження вони використовують у своїй повсякденній роботі для надання допомоги людям у різних ситуаціях.
Управління ДСНС України у Чернівецькій області