27 грудня 2019 року колектив Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту сколихнула страшна звістка – наш колега, капітан служби цивільного захисту Набоков Юрій, потрапив у ДТП – на пішохідному переході його збив автомобіль, що мчав на високій швидкості по зустрічній смузі. Унаслідок наїзду Юрій отримав важку черепно-мозкову травму з численними гематомами. Наразі він перебуває в реанімації Київської міської клінічної лікарні № 17 у важкому стані.
Колектив УкрНДІЦЗ просить усіх небайдужих допомогти врятувати життя нашого колеги-рятувальника.
Реквізити для допомоги:
Картка Приватбанк: 5168742207750369 (отримувач Набокова Зоя Богданівна, мама).
Телефон: +38 (097) 419 60 59 (дружина Яна).