Родина капітана служби цивільного захисту УкрНДІЦЗ Юрія Набокова дякує кожному з Вас, друзям, колективу інституту, колегам служби цивільного захисту, рятувальникам з різних куточків України, усім небайдужим за кожну добру думку, фінансову та духовну підтримку, допомогу, щирі молитви та численні репости.
Нині Юрій перебуває у важкому стані, переведений із реанімації у палату інтенсивної терапії та потребує багато медичних заходів. Рідні та колектив інституту націлені на боротьбу за життя та здоров’я нашого колеги-рятувальника. Якщо у Вас є можливість, просимо підтримати та врятувати життя капітану служби цивільного захисту УкрНДІЦЗ Юрію Набокову.
Реквізити для допомоги:
Картка Приватбанку: 5168742207750369 (отримувач – Набокова Зоя Богданівна, мама).
Телефон: +38 (097) 419 60 59 (дружина Яна).
Дякуємо усім небайдужим за підтримку та допомогу!
Нагадаємо, що напередодні Нового року капітан служби цивільного захисту Набоков Юрій потрапив у ДТП – на пішохідному переході його збив автомобіль, що мчав на високій швидкості по зустрічній смузі. Унаслідок наїзду Юрій отримав важку черепно-мозкову травму з численними гематомами.